Nieuws

Op deze pagina informeren we je graag over het laatste nieuws uit onze Huizen van het Kind.

Samenwerkingen in Huis van het Kind Brasschaat

2022/11/24

Terug

Huis van het Kind Brasschaat
Hemeldreef 1
2930 Brasschaat
Tel.: 03/ 270 06 70

Samenwerkingen in Huis van het Kind Brasschaat: partners

Opvoedingswinkel:

Hier kan je gratis terecht met kleine en grote vragen rond opvoeding van kinderen en jongeren.

Elke werkdag van 9u-12u of op afspraak, tel.: 03/ 270 06 70       

Speelbabbel:

Een ontmoetingsplek voor ouders met kinderen tot 3 jaar, terwijl kindjes spelen en nieuwe dingen ontdekken.

Elke donderdag van 10u tot 12u, gratis en vrijblijvend

Gezinsbuddy’s:

Vrijwilligers ondersteunen kwetsbare gezinnen met kinderen

Op afspraak

Contactpersoon: Cine De Schutter - gezinsbuddys@olo-rotonde.be - tel. 0492 25 03 81

Pamperbank:

Hier kan je overschotten aan pampers doneren, zodat de sociale kruidenier ze aan een sociaal tarief aan minder begoede mensen kan geven.

K&G:

Consultatiebureau Kind en Gezin en ondersteuning van zwangere en jonge ouders en je kindje

Contact: Kind en Gezin-Lijn - 078 150 100 - elke werkdag bereikbaar van 8u tot 20u

Saskia Domen: saskia.domen@opgroeien.be

Kimberley Zaman: kimberley.zaman@opgroeien.be

Groeipakket:

Door Infino, zij ondersteunen je financieel, geven advies en houden je op de hoogte van alle gezinsbijlagen van het Groeipakket.

Zitdag: elke 2e donderdag van de maand van 9u tot 12u.

Contactpersoon: Tine De Jongh - tine.de.jongh@infino.be – tel.: 03/ 200 27 19

Lokaal loket kinderopvang:

Ondersteuning van ouders die opvang zoeken
                -  Informeren over het aanbod
                -  Vereenvoudiging vraagstelling
                -  Specifieke aandacht voor kwetsbare gezinnen

Zitdag: elke woensdag van 17u – 20u

Contactpersoon: Greet Loos - greet.loos@brasschaat.be - tel.: 03 650 03 13

Eerstelijnspsycholoog 1Gezin1Plan Noorderkempen:

Je maakt je zorgen om je kind, het huis is niet geschikt voor je gezin, je vindt geen job,…

1Gezin1Plan kan je helpen om terug door de bomen het bos te zien.

Je kan gratis een afspraak maken bij een psycholoog.

Zitdag: maandag 9u-13u, woensdag 12u-17u en donderdag 9u-15u in de even weken

Contactpersonen:

Imane Abali: ELP 1G1P Noorderkempen - tel.: 0484 29 20 74 - imane.abali@andante.be

Sarah Vanschoren: ELP 1G1P Noorderkempen - tel.: 0484 29 23 13 - sarah.vanschoren@andante.be

JACcorner          

Jongerenonthaal van het CAW

Jongeren vanaf 12 tot 25 jaar uit de Noorderkempen

Om het even welke vraag

Op afspraak gesprekken met de jongeren

jac@cawantwerpen.be - 03/232 27 28